תיקון מקררים

Repair of refrigerators

רק כהן טכנאי מקררים בעל ותק ומוניטין של מעל 20 שנה .מומחה במתן שירות תיקונים של מקפיאים מקררים ומזגנים מכל סוג ודגם .מומחה במקררים ומקפיאים מהדור החדיש הדיגיטלי .למתקשרים מהאתר הנחה מיוחדת מעלות התיקון .עובד עם חלפים מקוריים מכל סוגי החברות .אחריות על כל תיקון, שירות נקי מקצועי ואמין!
עמידה בזמני הגעה.
מומחה למקררים אמריקאים -beko, אמקור תדיראן אלקטרה amana ,samsung ,LG ועוד……
לשעבר טכנאי בכיר בחברת תדיראן .לא נותן שירות באזור ירושלים פרט למודיעין.

התקנה של מזגנים

new333

זה הזמן לקנות מזגן: הקיץ כמעט מאחורינו והמזגן, שהיה אחראי לנתח לא מבוטל מעלויות החשמל בחודשי הקיץ החמים, הופך להיות פתרון ההסקה החסכוני ביותר בחורף. בנוסף, קניית מזגן עכשיו משתלמת מתמיד הודות לירידה במחיריהם של מזגנים בתקופה זו.

סוג המזגן: לבחירה בסוג המזגן, עילי או מיני מרכזי, יש השלכות משמעותיות הן על עלות הקנייה, ההתקנה והשימוש השוטף והן על איכות המיזוג. במקרים לא מעטים עדיף יהיה להתקין מספר מזגנים עליים מאשר מזגן מיני מרכזי, מכמה סיבות: בדרך זו ניתן להתאים את תפוקתו של כל מזגן לפי החללים שבהם הוא מותקן – תפוקה נמוכה לחדרים קטנים ותפוקה בינונית-גבוהה לחללים גדולים יותר; השימוש השוטף יהיה חסכוני יותר בכך שמפעילים מזגן רק היכן שצריך; וההתקנה של מזגן מיני מרכזי עשויה להיות יקרה יותר מהתקנה של 4-2 מזגנים עליים.

מכונות כביסה

logos-1

סקר הטכנאים: האמת מאחורי מותגי מכונות הכביסה

מי שחווה אי פעם ריח טחב של כביסה עומדת במים מאחר שהמשאבה במכונה הפסיקה לעבוד, או שגילה שחדר הכביסה שלו מוצף, יודע כמה חשוב לרכוש מכונת כביסה אמינה. גם לגלות שמייבש הכביסה שקניתם לפני חודשיים עובד יותר משעה והבגדים נשארים רטובים יכול לשגע.

!תיקונים איכותיים 24 שעות ביממה בירושלים

new222

תיקונים מהירים, מקצועיים באיכות גבוהה 24 שעות ביממה בירושלים!
מכונה כביסה, מייבשי כביסה, מדיחי כלים, תנורים חשמליים ומזגנים.

יושר ודייקנות.
בבית או בסטודיו.

התקשר אלינו:(054) 4496323
אחריות על כל עבודה!

Прикол: - Рекомендованные ВидеоTakoFeel - Want To Be The Next YouTube Star? Join The AwesomenessTV Network!
TakoFeel - Want To Be The Next YouTube Star? Join The AwesomenessTV Network!